המימד השביעי

המימד השביעי פתרונות פיננסיים ממוחשבים ממימד חדש 

בתור חברה שהוקמה ב-1998, המובילה במתן פתרונות פיננסיים ממוחשבים, אנו גאים לתת ללקוחותינו, בעיקר בתחום הפיננסי, שרותי IT ומיקור חוץ עם ערך גבוה של עלות/תועלת בתוספת פתרונות תוכנה פיננסיים מובילים המשלימים ומעשירים את משאבי ה- IT של הלקוח בתחומים הפיננסיים.

ללללל
בשוק תחרותי יותר ויותר , שמירה על יתרון אסטרטגי ותרבות ארגונית חזקה דורשת כשרון מעולה, רעיונות פורצי דרך, ופתרונות תוכנה פיננסיים חדשניים. כדי לעזור לך להתמודד עם אתגרים אלה ולנצל את ההזדמנויות המתעוררות, המימד השביעי מציעה שירותים מקצועיים מתקדמים ופתרונות תוכנה יצירתיים ומובילים.
ללללל
אנו מספקים את הכלים הדרושים לך כדי ליצור אסטרטגיות כניסה והתמודדות עם שינויי השוק, ולשפר את הביצועים לטווח ארוך.


אנו מאמינים שהפתרון של תוכנת מוצר הדגל הגלובלי הפיננסי שלנו, סוויטת ה- EFI היא פתרון לניהול המודרני של הארגון לגבי העבר, ההווה והחשוב ביותר - העתיד, מה שמאפשר תחזית מתגלגלת בזמן אמת  Real-time rolling forecast

לללל

למנכ"לים ומנהלי כספים המשתמשים ב "EFI" הכלי הפך להיות כלי הניהול העיקרי שלהם , בעיקר לגבי תחזיות העתיד וניהול המימון גם בסביבות של ארגונים גדולים עם פתרונות ERP וכלי BI.
לללל
ללל
לחברה יש ניסיון רב בפריסה של מערכות ופרויקטים אלו בארגונים בינוניים וגדולים ממגוון תחומים, כגון : בנקאות, בטוח , תעשייה , מסחר ושירותים, מוסדות ממשלתיים וחברות הייטק.


   Investment Risk Actuary      Quantitative Finance Valuator     Credit Risk Actuary           

Credit Risk Actuary            Quantitative Finance Valuator         Investment Risk Actuary  


     

                     Operational Risk Actuary      Market Risk Actuary  

Market Risk Actuary                  Operational Risk Actuary                        Financial Risk Manager                                           


  Financial Risk Manager